revel-logo

DJ Na Imprezę

Polecam usługi doświadczonego DJ-a, który z wyczuciem dobierze repertuar i zaangażowaniem poprowadzi dla Państwa m.in.: imprezę firmową, event, bankiet, imprezę okolicznościową, sylwestra.
Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, doświadczenie i zaangażowanie. Atrakcyjne oświetlenie i efekty - szczegóły pod linkiem: sprzęt

DJ Revel to rewelacyjny DJ na Sylwestra.

Dalej
revel oferta

Oferta

Zawsze omawiam wszelkie istotne szczegóły, aby organizowana przez Państwa impreza była wyjątkowa, udana i miło wspominana.
Jeżeli poszukują Państwo dja na sylwestra, dja na imprezę lub dja na event to serdecznie zapraszam.

Cena usługi dj na imprezę zależy od terminu i miejsca uroczystości, dlatego proszę o kontakt w celu zapoznania się z propozycją najnowszej oferty.

Dalej
revel sprzęt

Sprzęt

Profesjonalny sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy (Korg, Pioneer, Denon, Roland, Shure...)
Nagłośnienie o miłej, ciepłej barwie przy odpowiednio dobranej mocy. System nagłośnieniowy, który w razie potrzeby jest wystarczający na przyjęcia do 400 osób, ale głośność jest zawsze odpowiednio ustawiana do wielkości pomieszczenia.
Mobilny, bezawaryjny i wysoce zaawansowany system z equalizerem, efektorem, samplerem, a nawet dodatkowym zasilaniem ups (bardzo wysoka sprawność systemu).


Dalej
revel sprzęt

Sprzęt i Efekty

Atrakcją każdej imprezy jest "bajeczne" oświetlenie efektowe: sunrise, aquatic, 2x led par'56, copernicus, stormbird gobo-prismen, stars galaxy lasers, 2x oświetlacze sceniczne i green laser.

Nowoczesne systemy sterowania, a wśród nich sterowanie dmx, automatyczne, manualne i w połączeniu z dźwiękiem tworzą niesamowite wrażenia wizualne.

Dalej