revel-logo

DJ Na Imprezę

Polecam usługi doświadczonego DJ-a, który z wyczuciem dobierze repertuar i zaangażowaniem poprowadzi dla Państwa m.in.: imprezę firmową, event, bankiet, imprezę okolicznościową, sylwestra...
Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, doświadczenie i zaangażowanie. Atrakcyjne oświetlenie i efekty - szczegóły w zakładce: sprzęt
Rewelacyjny SYLWESTER 2017/2018 = DJ Revel.
Dalej
revel oferta

Oferta

 • Polecam spotkanie na którym przedstawię pełny obraz usługi.
 • Jestem otwarty na propozycje.
 • Chętnie pomagam i angażuję się w projekt.
 • Zawsze omawiam wszelkie istotne szczegóły, aby organizowana przez Państwa impreza była wyjątkowa, udana i miło wspominana.
  Jeżeli poszukują Państwo dja na sylwestra, dja na imprezę, czy dja na event to serdecznie zapraszam.
  Cena usługi np. dj na imprezę zależy od terminu i miejsca uroczystości, dlatego proszę o w celu zapoznania się z propozycją najnowszej oferty.
  Dalej
  revel sprzęt

  Sprzęt

  Profesjonalny sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy (Korg, Pioneer, Denon, Reloop, Roland, Shure...)
  Nagłośnienie o miłej, ciepłej barwie przy odpowiednio dobranej mocy. System nagłośnieniowy, który w razie potrzeby jest wystarczający na przyjęcia do 400 osób, ale głośność jest zawsze ustawiona odpowiednio do wielkości pomieszczenia.
  Mobilny, bezawaryjny i wysoce zaawansowany system z equalizerem, efektorem, samplerem, a nawet dodatkowym zasilaniem UPS (bardzo wysoka sprawność systemu).
  Dalej
  revel sprzęt

  Sprzęt i Efekty

  Atrakcją każdej imprezy jest "bajeczne" oświetlenie efektowe: sunrise, aquatic, 2x led par'56, copernicus, stormbird gobo-prismen, stars galaxy lasers, 2x oświetlacze sceniczne i green laser.

  Nowoczesne systemy sterowania, a wśród nich sterowanie dmx, automatyczne, manualne i w połączeniu z dźwiękiem tworzą niesamowite wrażenia wizualne.

  Dalej