revel-logo

DJ Na Dyskotekę Szkolną

Dyskoteka szkolna, bal szkolny, impreza dla szkół podstawowych - prowadzona przez doświadczonego DJ-a, który potrafi rewelacyjnie rozkręcić każdą uroczystość. DJ Revel to wyjątkowe prowadzenie i właściwie dobierany repertuar - aby wszyscy bawili się przy największych przebojach - opinie pod linkiem: Referencje
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, a każdą imprezę wzbogacam "bajecznym" oświetleniem i efektami - szczegóły w zakładce: Sprzęt
Dalej
revel oferta

Oferta

Polecam i zapraszam do skorzystania z usług: Zawsze staram się omówić wszelkie istotne szczegóły, aby każda uroczystość była rewelacyjna, udana i miło wspominana. Cena usługi: dj na dysoktekę szkolną zależy od terminu i miejsca uroczystości, dlatego proszę o kontakt w celu zapoznania się z propozycją najnowszej oferty.
Dalej
revel sprzęt

Sprzęt

Profesjonalny sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy (Korg, Pioneer, Denon, Reloop, Roland, Shure...)
Nagłośnienie o miłej, ciepłej barwie przy odpowiednio dobranej mocy. System nagłośnieniowy, który w razie potrzeby jest wystarczający na przyjęcia do 400 osób, ale głośność jest zawsze odpowiednio ustawiana do wielkości pomieszczenia.
Mobilny, bezawaryjny i wysoce zaawansowany system z equalizerem, efektorem, samplerem, a nawet dodatkowym zasilaniem UPS (bardzo wysoka sprawność systemu).
Dalej
revel sprzęt

Sprzęt  .: Efekty :.

Atrakcją każdej imprezy jest "bajeczne" oświetlenie efektowe: aquatic, sunrise, 2x led par'56, copernicus, stormbird gobo-prismen, stars galaxy lasers, 2x oświetlacze sceniczne i green laser.

Nowoczesne systemy sterowania, a wśród nich sterowanie dmx, automatyczne, manualne i w połączeniu z dźwiękiem tworzą niesamowite wrażenia wizualne.
Dalej

Rekomendacje


Podziękowania


Galeria